Log in
Log in om uitglijders te lezen en in te sturen.
Super Prestige
Klassement
Thu 6 Aug
Trainingsweekend Oudewater
Fri 7 Aug
Skeelerweekend NSSU
Laatste berichten
Koelbox
Log in om vet koels te geven en te bekijken.
Trainingsuren
Winter (oktober - maart)
Schaatsen:
Dinsdag 18:30-19:45 uur
Donderdag 18:30-19:45 uur

Zomer (maart - oktober)
Droogtraining:
Dinsdag 18:30-20:00 uur
Studentensportcentrum

Fietsen:
Donderdag 18:30-20:30 uur
Studentensportcentrum

Ranglijsten

Clubkampioenschap
A-groep: Dames Heren
B-groep: Dames Heren
C-groep: Dames Heren
D-groep: Dames Heren

# Naam 500m
1 Bas van Genabeek 0:38.65
2 Paul van den Hoogenhof 0:39.23
3 Bavo Coremans 0:40.51
4 Rutger Snoek 0:40.92
5 Melvin Kool 0:41.45
6 Dorus van Dinther 0:41.73
7 Menno Mudde 0:42.21
8 Jeroen Goudswaard 0:42.53
9 Esmée Messemaker 0:42.64
10 Luc Bervoets 0:42.73
11 Sven Gerritsen 0:42.90
12 Stijn Middelhuis 0:43.07
13 Kim van Loon 0:43.39
14 Frank van den Eshof 0:43.74
15 Linda Pulles 0:43.99
16 Max Bervoets 0:44.06
17 Rik Hoekstra 0:44.69
18 Krijn van Nuland 0:44.74
19 Marijn Venderbosch 0:44.97
20 Pleun van Heijst 0:45.42
21 Nils Bovée 0:45.52
22 Indy Hoeks 0:45.69
23 Carijn Mulder 0:45.96
24 Rienke Boonstra 0:46.12
25 Tade Salverda 0:46.15
26 Mannes Dreef 0:46.56
27 Emma Schoonhoven 0:46.60
28 Hugo Hulleman 0:46.63
29 Pieternel van Leeuwen 0:46.64
30 Anke Weerts 0:46.75
31 Amarins de Groot 0:47.45
32 Rob Hoffmann 0:47.98
33 Rachelle Maassen 0:48.19
34 Hein de Hoop 0:48.28
35 Joep van Deursen 0:48.30
36 Dikke Jeanette 0:48.48
37 Tjeerd Collette 0:48.60
38 Saskia van der Hoeven 0:49.14
39 Piet Bos 0:49.65
40 Bjorn van Rixtel 0:49.84
41 Felix Marseille 0:49.91
42 Maite van der Knaap 0:50.03
43 Diede van Marle 0:51.29
44 Marco Bouman 0:51.68
45 Ruben Tan 0:51.87
46 Lisette Casanova 0:53.29
47 Joppe Schulten 0:53.44
48 Yvonne Vullers 0:56.07
49 Bouke van Belois 0:56.16
50 Thomas Mulder 0:56.81
51 Filipe Felisberto 0:57.64
52 Katja Heidweiller 0:59.65
53 Natalia Scheele 0:59.79
54 Jeroen Bleker 1:00.28
55 Anne Jane Delfos 1:01.79
56 Henriëtte Eijking 1:02.01
57 Jasper Zwartjes 1:04.15
58 Floris Naber 1:04.61
59 Maud Savelberg 1:05.81
60 Daniëlle Hendriksen 1:06.30
61 Julia Sialino 1:06.79
62 Eva-Britt Leliveld 1:07.06
63 Victor de Bar 1:07.79
64 David O.G. Rouw 1:08.28
65 Ella van de Pol 1:09.03
66 Edwin Steenkamer 1:09.41
67 Mark Hulsbos 1:09.46
68 Lucas Peek 1:09.71
69 Marleen Stellingwerf 1:11.97
70 Robin Flaton 1:16.54
71 David Blom 1:18.38
72 Janneke Cruts 1:18.43
73 Catherine Taelman 1:20.48
74 Maud Zonneveld 1:24.14
75 Peter Visser 1:26.26
76 Roel de Meulder 1:35.84

Contact
E.S.S.V. Isis
O.L. Vrouwestraat 1
5612 AW Eindhoven
bestuur@essvisis.nl

© 2020 E.S.S.V. Isis