IUT & NSK Ploegenachtervolging

Op zaterdag 18 februari 2017 is er in IJssportcentrum, Eindhoven een wedstrijd verreden.
Aantal persoonlijke records: 15

500m
Paul van den Hoogenhof 100m 0:11.02(0:11.02)
0:40.57(0:29.55)
Bavo Coremans 🛢️ PR 100m 0:11.55(0:11.55)
0:42.79(0:31.24)
Rutger Snoek 100m 0:12.09(0:12.09)
0:44.05(0:31.96)
Frits de Prenter 100m 0:12.23(0:12.23)
0:44.67(0:32.44)
Andries Kraaij PR 100m 0:12.35(0:12.35)
0:47.22(0:34.87)
Rob Hoffmann PR 100m 0:12.70(0:12.70)
0:48.17(0:35.47)
Anke Weerts 🛢️ 100m 0:12.85(0:12.85)
0:48.70(0:35.85)
Saskia van der Hoeven 100m 0:13.23(0:13.23)
0:49.67(0:36.44)
Hein de Hoop 100m 0:13.12(0:13.12)
0:50.61(0:37.49)
Joep van Deursen PR 100m 0:13.32(0:13.32)
0:51.30(0:37.98)
Nynke Vredenbregt PR 100m 0:14.65(0:14.65)
0:55.91(0:41.26)
Bjorn van Rixtel PR 0:56.74
Maite van der Knaap 100m 0:14.20(0:14.20)
0:57.11(0:42.91)
Maxime van Riel 100m 0:14.43(0:14.43)
0:58.63(0:44.20)
Bas Aarts 100m 0:14.23(0:14.23)
0:58.64(0:44.41)
Katja Heidweiller 100m 0:16.04(0:16.04)
1:00.74(0:44.70)
1000m
Paul van den Hoogenhof 200m 0:18.53(0:18.53)
600m 0:48.27(0:29.74)
1:22.79(0:34.52)
Frits de Prenter 200m 0:21.23(0:21.23)
600m 0:54.20(0:32.97)
1:28.07(0:33.87)
Bavo Coremans 🛢️ 200m 0:20.15(0:20.15)
600m 0:53.55(0:33.40)
1:28.31(0:34.76)
Rutger Snoek PR 200m 0:20.80(0:20.80)
600m 0:53.91(0:33.11)
1:29.21(0:35.30)
Rob Hoffmann PR 200m 0:22.97(0:22.97)
600m 0:59.25(0:36.28)
1:36.44(0:37.19)
Andries Kraaij PR 200m 0:22.08(0:22.08)
600m 0:58.49(0:36.41)
1:36.72(0:38.23)
Anke Weerts 🛢️ 200m 0:22.64(0:22.64)
600m 0:59.87(0:37.23)
1:38.54(0:38.67)
Saskia van der Hoeven 200m 0:23.00(0:23.00)
600m 1:00.39(0:37.39)
1:40.01(0:39.62)
Hein de Hoop PR 200m 0:22.81(0:22.81)
600m 1:01.35(0:38.54)
1:41.94(0:40.59)
Joep van Deursen PR 200m 0:24.14(0:24.14)
600m 1:05.10(0:40.96)
1:44.94(0:39.84)
Nynke Vredenbregt PR 200m 0:25.64(0:25.64)
600m 1:08.00(0:42.36)
1:53.32(0:45.32)
Bjorn van Rixtel PR 200m 0:26.02(0:26.02)
600m 1:10.90(0:44.88)
1:58.64(0:47.74)
Maite van der Knaap 200m 0:26.39(0:26.39)
600m 1:13.10(0:46.71)
2:01.32(0:48.22)
Maxime van Riel 200m 0:26.31(0:26.31)
600m 1:11.56(0:45.25)
2:01.39(0:49.83)
Katja Heidweiller PR 200m 0:28.60(0:28.60)
600m 1:14.95(0:46.35)
2:02.02(0:47.07)
Bas Aarts PR 200m 0:27.70(0:27.70)
600m 1:16.33(0:48.63)
2:04.79(0:48.46)

Rondentijden

Log in om reacties te zien en plaatsen.